WhatsApp logo

Product Detail

https://www.ariana-online.com/Images/ADV/interchange_Blue_200.png

480 Test for Interchange book2

Out of Stock

Category:
Share:
All products are only available for download.

حمد و سپاس ایزد منان را که با الطاف بیکران خود این توفیق را به ما ارزانی داشت تا بتوانیم در راه ارتقای دانش زبان انگلیسی گام هایی هر چند کوچک برداشته و در انجام رسالتی که بر عهده داریم موثر واقع شویم .

امروزه مجموعه کتابهای Interchange، بعنوان مجموعه ای جذاب و معتبر  ، از پر مخاطب ترین مجموعه های آموزشی زبان انگلیسی، همواره مورد توجه زبان آموزان، اساتید، سازمانها و ارگانهای خصوصی و دولتی  در ایران بوده است.

 عدم وجود آزمونهای طبقه بندی شده استانداردی که پاسخگوی نیازهای زبان آموزان و اساتید باشد، ما را بر آن داشت تا اقدام به گرد آوری ،تدوین و انتشار این مجموعه کم نظیر بنماییم.

مجموعه ای که پیش روی شماست، مجموعه آزمونهای طبقه بندی شده ای  بر اساس هر درس است که جهت استفاده تمامی افرادی که بنحوی با کتابهای Interchange نسخه سوم در ارتباط هستند، منتشر شده است.

در این مجموعه برای هریک از 16 درس تعداد 30 سوال  در نظر گرفته شده است که شامل سه سوال  Listening،  هشت سوال Vocabulary ، شانزده سوالGrammar و سه سوال Reading می باشدکه جوابهای صحیح و متن سوالات Listeningدر پایان کتاب درج گردیده است.

این مجموعه به همراه یک سی دی صداهای سوالات Listening در اختیار علاقمندان قرار گرفته است .

در خاتمه با امید به سودمندی و توفیق این اثر، از اظهار نظرو راهنمایی  عموم علاقمندان، به ویژه استادان ارجمندی که آموزش زبان انگلیسی را به صورت حرفه ای دنبال می کنند، استقبال می کنیم.

Add Review

Your email address will not be published. Required fields are marked*