WhatsApp logo
FAQ
about
همه چیز با آریانا

در همه حال و به بهترین روش در خدمت شما هستیم

شما قبلا در سایت آریانا ثبت نام کرده و شماره کاربری و رمز عبور گرفته اید و اینک برای گرفتن کد جواب دوم با یک شماره کاربری و رمز عبور جدید وارد شده اید. راه حل: با شماره کاربری و رمز عبور قبلی وارد شوید و در صورتی که کلمه عبور خود را فراموش کرده اید بر روی لینک "کلمه رمز خود را فراموش کرده اید؟" در صفحه اصلی سایت کلیک کنید.
در ابتدا برنامه آموزشی خود را Unistall کنید. سپس فایل MCI32.OCX را از داخل شاخه SYSTEM32 و یا SYSTEM ویندوز خود پاک نمائید. برنامه آموزشی را دوباره نصب کنید. مشکل شما حل خواهد شد
ابتدا مطمئن شوید که Speaker های دستگاه روشن باشد . سپس دقت کنید که Volume آن در قسمت نرم افزاری Mute نباشد. بعد دقت کنید که در جایی که باید کلیک کنید که صدای conversation ها را بشنوید واقعا" کلیک کرده اید. سپس help برنامه را ببینید. اگر تمامی کارهای فوق را انجام دادید و هنوز صدای نمی شنوید باید برنامه آموزشی خود را Unistall کنید. سپس فایل MCI32.OCX را از داخل شاخه SYSTEM32 و یا SYSTEM ویندوز خود پاک نمائید. برنامه آموزشی را دوباره نصب کنید. مشکل شما حل خواهد شد
لطفا" با ایمیل Info@ariana-online.com و یا با شماره تلفنهای 88004227-021 سوالات خود را مطرح نمائید.
اگر تا به حال در سایت ثبت نام نکرده اید، ابتدا برروی ورود اعضا و سپس بروری عضو جدید کلیک کنید ،مشخصات خود را وارد کنید و دکمه ثبت را فشار دهید. سپس بر روی دکمه کد جواب رفته و مراحل را دنبال کنید.
نظر به اینکه برنامه بر اساس کد کامپیوتر کار می کند ،بنابراین هر برنامه بر روی 3 دستگاه مجزا می تواند به صورت نامحدود نصب شود .به عبار دیگر می توان برنامه را به صورت نامحدود بر روی یک دستگاه نصب و برندازی کرد که این عملیلت از تعداد نصب هر کاربر کم نمی کند.
جهت رفع این مشکل قبل از شروع کار با برنامه در محیط ویندوز ویستا مراحل زیر را انجام دهید: 1) Control Panel را باز نمایید. 2) بر روی آیکون User Accounts کلیک نمایید. 3)بر روی گزینه turn On or Off User Account Control کلیک نمایید. 4) تیک مربوطه را برداشته تا غیر فعال شود و دکمه تایید را کلیک نمایید. 5) توجه داشته باشید بعد از این کار سیستم به صورت خود کار مجددا راه اندازی (Restart) می شود، برنامه را دوباره اجرا نمایید تا کد کامپیوتر را مشاهده نمایید.
جهت حل این مشکل، پس از اجرای برنامه کلیدهای Ctrl)، (Alt) و (Delete) را بطور همزمان فشار دهید. اگر در قسمت Task Manager، برنامه ای با نام Learning Language مشاهده نمودید، بدین معنا است که یکی از فایلهای ویندوز شما بنام User32.dll ویروسی و یا خراب شده است. ابتدا این فایل را که در شاخه Windows\System32 می باشد توسط یک برنامه Antivirus چک نمایید و اگر مشکلتان حل نشد، یکی از دو راه حل زیر استفاده نمایید: 1) از طریق Control Panel بر روی User Account کلیک نموده و یک User جدید ایجاد نمایید. برنامه را Uninstall نموده و در User جدید نصب و اجرا نمایید. 2) در سایت آریانا بر روی لینک "بار گذاری فایل" کلیک نموده و برنامه مورد نظر را Update نمایید.
استفاده کننده محترم ، شما باید دوباره برنامه را بر روی ویندوز جدید نصب کنید و نگرانی از بابت کم شدن تعداد دفعات نصب نباشید.ملاک قفل دستگاه است نه ویندوز.
گر برنامه را نصب کرده اید و برنامه از شما DVD را هنگام اجرا می خواهد : 1-برنامه را uninstall کنید. 2-برنامه را دوباره نصب کنید و اینبار در هنگام نصب دقت کنید که گزینه complete را انتخاب کنید. مشکل کاملا" برطرف می شود. تذکر جدی: برنامه و فولدر آن را Delete نکنید و حتما برنامه را Uninstall کنید.
1.اکانتی که برنامه روی آن در حال نصب است admin نیست. 2.اکانتی که برنامه روی آن در حال نصب است دارای عنوان فارسی است. 3.روی فولدری که در پیغام خطا اشاره شده راست کلیک کرده ، گرینه properties را انتخاب كنيد،با ورود به سرشاخه security و انتخاب گزینه edit بررسی كنيد که گزینه full control روی تمامی بخش ها فعال باشد .
1.ابتدا چک شود که آنتی ویروس روی سیستم غیر فعال باشد. 2.محتويات دي وي دي شماره 1 را به صورت دستی روی یکی از درایوها کپی كنيد. اگر عملیات فوق به درستی و بدون پیغام خطا صورت گرفت، نصب برنامه را از طریق فایل setup.exe موجود در پوشه 123 كه كپي شده انجام دهيد. در صورتی که فایل ها به صورت دستی نیز کپی نشدند می بایست دي وي دي تعویض شود.